Komplexní služby golfového resortu

Během roku si málokdy nalezneme čas na odpočinek. To ale rozhodně není něco, co by prospělo vašemu tělu. Někdy je zkrátka třeba vypnout a zrelaxovat nejen po fyzické, ale hlavně po psychické stránce. K tomuto účelu slouží např. wellness hotely, lázeňská střediska či saunová centra.

Aktivní i pasivní odpočinek

Máme pro vás skvělý tip na areál, ve kterém naleznete vše potřebné k tomu, abyste si prožili pohodový den, víkend či vícedenní dovolenou. Multifunkční areál Golf & Spa Resortu Kunětická Hora se nachází v Dříteči ve Východních Čechách a to přibližně na polovině cesty mezi krajskými městy Hradcem Králové a Pardubicemi.

Právě zde si můžete dopřát jak aktivní, tak i pasivní dovolenou. V rámci areálu jsou pro vás připraveny nadstandardní služby, zahrnující sportovní aktivity, relaxaci, ubytování a stravování.

Sportovní vyžití

Rádi sportujete? Pak oceníte nejen 18jamkové golfové hřiště, ale i další možnosti jako jsou tenisové kurty, hřiště pro malou kopanou, in line stezku pro cyklisty, pěší i bruslaře či tělocvičnu.

Relaxace

Pohybu máte po celý rok dostatek a teď si chcete hlavně odpočinout? Využijte bohaté nabídky relaxačních procedur a masáží v rámci kosmetického centra, které je rovněž součástí komplexu.

Využít můžete i služeb Relaxačního & Regeneračního Centra, které zahrnuje sportovní kliniku a služby fyzioterapeuta. Dopřejte svému tělu to nejlepší z oblasti zdraví, relaxace a zdravotní prevence.

Nesmíme opomenout ani na saunový svět Cedrus Spa! Nechce se hýčkat v příjemném prostředí, užijte si saunové ceremoniály, venkovní ochlazovací bazén, privátní prostory či saunový bar.

Pro vícedenní pobyty jsou připraveny ubytovací prostory v Hotelu Kunětická Hora včetně možnosti stravování v restauraci, která nabízí opravdové lahůdky po celý rok.

Komentáře nejsou povoleny.