Jak získat peníze provozováním blogu

Jak snadno vydělat na internetu, to je otázka, která jistě zajímá mnoho začínajících programátorů webových stránek, a i když se tématem snadného výdělku zabývá spousta webových blogů, a své profesionální služby v této oblasti nabízí spousta firem, stále zde byl otevřený prostor pro něco nového.

Roman Kümmel přišel na svém blogu s unikátním experimentem, který má všem zájemcům o problematiku získání peněz ukázat, zda je skutečně snadný výdělek na internetu možný, nebo zda jde jen o babské povídačky. Návštěvníci blogu mají možnost sledovat krok za krokem všechny akce, které autor blogu pro získání finančních prostředků a dosažení svého ambiciózního cíle uskutečňuje. Cílem přitom je získat snadné peníze a dosáhnout stálého měsíčního zisku 10.000,-Kč během jediného roku od založení blogu. Na blogu jsou průběžně uveřejňovány reporty o všem, co bylo podniknuto, a dočtete se i o tom, jaký to vyvolalo efekt. Více o blogerově záměrech a cílech se můžete dočíst na stránce Experiment: Jak vydělat peníze.

Tento finanční experiment je sice teprve v plenkách, a není proto vůbec jasné, zda se blogerovi vůbec podaří nějaké ty peníze a zisk získat a tím naplnit svůj plán. O to zajímavější ale je, že se můžete stát součástí tohoto ojedinělého projektu hned v jeho začátcích a sledovat tak všechny akce, jak se říká „pěkně v přímém přenosu“.

Nesmím také zapomenout zmínit skutečnost, že autor není žádným SEO ani marketingovým nebo PR specialistou. Celý projekt bere skutečně jen jako finanční experiment, ze kterého se budou moci poučit jeho případní následovníci, aby se vyvarovali stejných chyb, a nezacházeli zbytečně do slepých uliček. V případě neúspěchu bude prostě pouze ukázáno, kudy cest prostě nevede, a peníze tímto způsobem získat nezle 🙂

V tuto chvíli má blog za sebou teprve prvních pár dní života a jistě bude zajímavé sledovat jeho další vývoj. Blogu přeji mnoho úspěchů a co nejvíce spokojených čtenářů.

Příspěvek byl publikován v rubrice O VŠEM MOŽNÉM a jeho autorem je ccuminn. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.