Goodgame – mafia (gangster)

Jak jste si mohli sami všimnout, na internetu se poslední dobou objevují články o internetových online hrách, z kategorie adventur. Převážně jsou hry vydané společností goodgamestudio.

Hry od Goodgame jsou oblíbené hlavně kvůli tomu, že hrajete s reálnými hráči, připojenými k internetu, stejně tak jako jste Vy. Existuje jakýsi žebříček hráčů, kde se zobrazují ti nejlepší v dané hře. Pokud byste tam rádi viděli své jméno, musíte se snažit, zatnout zuby a věnovat hře dostatek času.

goodgame cafe

Goodgame pařby mají různé tématiky, buď máte roli majitele malé kavárničky ve hře goodgame café a staráte se o to, aby se Vašemu podniku vedlo, snažíte se nalákat k sobě lidi na dobré pokrmy, dezerty apod. Další hry se týkají třeba farmaření, módy, diskotéky, hraní pokeru nebo středověku. Za zmínku však rozhodně stojí právě hra mafia goodgame (gangster), která svou oblibou nalákala k hraní více než 18 000 000 hráčů.

goodgame mafia

Jedná se o hru, ve které se dostanete do mafiánského podsvětí. Plníte úkoly zadané velkým kmotrem. Máte postavu, kterou vylepšujete nákupem zbraní, plněním misí (za což dostáváte zkušenosti a peníze).

Jste jedním z členů mafiánské rodiny, která se snaží získat moc nad celým městem. Ze začátku musíte požádat o členství již ve vytvořené rodině. Postupem času a s vyššími úrovněmi budete moci vytvořit svou vlastní rodinu.

Pro všechny milovníky období mafie, gangsterek, přestřelek v ulici je tato hra stvořena. Zkuste si, jak by Vám to šlo kliknutím SEM.

Pokud se budete chtít podívat, jak hra vlastně vypadá, zkuste mrknout na videa přímo ze hry.

Be Sociable, Share!
Příspěvek byl publikován v rubrice O VŠEM MOŽNÉM, SLUŽBY a jeho autorem je Lojza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.