Futonové matrace a postele

Každý den lze prožívat zdravý spánek, po kterém se budete cítit odpočatí, svěží a plní energie do nadcházejícího dne. Přesně takový spánek Vám mohou zajistit futonové matrace a postele, které jsou prověřené japonskou tradicí a přitom jsou levné, kvalitní a praktické.

Futonové matrace Vám zajistí nejen kvalitní spánek spojený s příjemným odpočinkem, ale jsou také velmi prospěšné Vašemu zdraví. To díky použitým přírodním materiálům a tomu, že se přizpůsobí Vašemu tělu. Tak se můžete zbavit nejen nepříjemné bolesti zad, která provází velkou řadu lidí, ale jsou i vhodné pro alergiky a astmatiky, neboť udržují Vaše tělo v suchu po celou dobu spánku.

Futonové matrace jsou staletími prověřené matrace v převážně tvrdším provedení, které však díky použitým materiálům navodí pocit měkkosti. Pokud přeci jen toužíte raději po opravdu měkkém spaní, jsou k dostání futonové matrace ve změkčené verzi, která je obohacená latexem. Ve futonové matraci nenajdete žádné kovové pružiny, které by Vás mohli nepříjemně tlačit nebo po delší době používání vydávaly nepříjemné vrzání, ale pouze čistě přírodní materiály. Futonová matrace se skládá z kvalitních přírodních materiálů jako je bavlna, vlna, kokosová vlákna, přírodní latex, koňské žíně nebo aloe vera.

Jako podklad pro futonové matrace se nejčastěji využívá klasický postelový rám nebo praktická pohovka (sofa), moderně smýšlející lidé si však přijdou také na své a mohou si nechat vyrobit rám pro futonovou matraci na zakázku, včetně vlastní volby barevného provedení matrace, která má již tak moderní a nadčasový design. Proti znečistění se pak na futonové matrace používá snímatelné dekorativní povlečení vyrobené ze 100% bavlny.

Cena za futonové matrace je přitom nižší či srovnatelná s cenou běžných matrací, které Vám však nezajistí tak kvalitní a zdravý spánek jako matrace vyrobená z futonu. Mnoho dalších informací o futonových matracích s možností jejich nákupu naleznete na webových stránkách nejfuton.cz, kde se můžete při výběru vhodné matrace poradit s prodejcem pomocí online chatu.

3 komentáře u “Futonové matrace a postele

  1. Pro výběr kvalitní matrace je důležitý také podklad, na kterém je matrace položena. Zajímalo by mě, na jaký podklad jsou vhodné futonové matrace, vzhledem k tomu, že se mírně podobají vyspělejším pěnový, tak tipuji lamelový pružný rošt..