České lyže.cz – nová verze eshopu

ceskelyze

S příchodem první chladných dní se znovu vrací znovuzrozený a tradiční obchod s lyžařským vybavením ceskelyze.cz. Stránky navazují v kvalitě a sortimentu na předchozí verzi, ale přidávávájí jednoduché a moderní uživatelské rozhraní, kde bude radost zvolit si lyžařské vybavení podle vašich představ pro nadcházející zimu.

Představení nového obchodu s lyžařským vybavením převážně „Czech Made“ se potkává s příchodem nových kolekcí domácí nejvýznamnější výrobců lyží.

Lusti představuje zásadně redesignovanou řadu svým lyží. Skvělý vzhled již tak vylepšuje tyto ručně vyráběné kousky, na které můžeme být právem hrdi. Samozřejmě v čele s legendou Lusti Radical carving RCT.

Sporten, jeden z nevětších výrobců lyží v Evropě, představuje nové zajímavé kousky pod vlastní značkou v řadě Iridium a stávající s radikálním redesignem v řadě AHV i dalších řadách. Vrcholnou specialitkou je pak Glider 7. Představuje jen to top co se tyče konstrukce, materiálu a designu.

Nový eshop se sjezdovými a běžeckými lyžemi Sporten a Lusti

Ve vašem výběru vám také mohou pomocí předchozí testy, které jsme ve spolupráci právě z eshopem ČeskéLyže.cz pořádali.

Příspěvek byl publikován v rubrice O VŠEM MOŽNÉM a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.